KONST / Litografier / Färglitografi 14235403
nr 1423 5403
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 37/260. Färglitografi, bildmått: 31x27cm, yttermått inklusive ram: 59x1cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:26:21
350 kr
1.100 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.900 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson